1. dan šole v naravi

Naš težko pričakovani dan se je začel ob deveti uri, ko smo se zbrali pred šolo, pomahali staršem in z mislimi že bili pri novih dogodivščinah. Naš cilj se je nahajal na Slivniškem Pohorju, bivali smo v sobah Berta, Agata in Meta ter učiteljica v sobi Oto. Ko smo se namestili, se razgledali po domu, so kaj hitro sledila pravila, ki smo jih morali upoštevati, da je bilo naše bivanje še prijetnejše. Popoldan smo preživeli zunaj, kjer se je kaj hitro pokazal naš tekmovalni duh, ko smo igrali ultimate frizbi in dobili kralja v metanju frizbija med drevesi v gozdu. Kralj je za en dan postal naš Tinej. Večer smo preživeli s šolo Prebold, ko smo igrali družabne in miselne igre. Vse dobre stvari hitro minejo in počasi je bil čas za počitek, ker nas je naslednji dan čakal naporen dan. Prvi dan se je javljala soba Berta, naslednji dan je na vrsti soba Meta. Se beremo.