3. dan šole v naravi

Čas hitro beži in naša šola v naravi se je počasi že bližala h koncu. Zjutraj smo se hitro vstali, se odpravili na sprehod in telovadbo. Nato nas je čakalo raziskovanje Framskega potoka, kjer smo spoznali in proučevali živali, merili hitrost, trdoto in ph vode, si ogledali slap, imeli malico kot taborniki. Popoldan je bil na sporedu orientacijski tek, kjer smo morali združiti tako znanje kot kondicijske sposobnosti. Za nagrado smo odigrali še eno nogometno tekmo in večer zaključili s temo igre in prevare, kjer smo morali pred spanjem še malo razgibati sive celice. Ves dan je potekal pogovor, ali bi lahko šolo v naravi še malo podaljšali. Zapis je naredila soba Agata. Jutri je na vrsti soba Oto.